YK44A2903000G
MFR.Part #
YK44A2903000G
JLCPCB Part #
C5839206
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 1 25A 29 300V 9.53mm Black Plugin Barrier Terminal Blocks ROHS