H60300801000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
H60300801000G
JLCPCB Part #
C5756097
Package
Plugin,P=5mm
Description
1 11A 3 300V 3P 5mm Gray Through Hole Plugin,P=5mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS