YK4120403000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
YK4120403000G
JLCPCB Part #
C6015504
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 1 20A 300V 4 9.53mm Black 插件 Barrier Terminal Blocks ROHS