YK4120303000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
YK4120303000G
JLCPCB Part #
C7397929
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 1 20A 3 300V 9.53mm Black 插件 Barrier Terminal Blocks ROHS