YK3162503000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
YK3162503000G
JLCPCB Part #
C6337510
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 1 15A 25 250V 8.26mm Black 插件 Barrier Terminal Blocks ROHS