YH3001510000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
YH3001510000G
JLCPCB Part #
C6043157
Package
Plugin,P=5mm
Description
10 20A 3 300V 30P 5mm Green Through Hole 插件,P=5mm Screw Terminal Blocks ROHS