N50810300000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
N50810300000G
Description
-40℃~+80℃ 12~18 2 24A 2x4P 300V 4 4mm 8P Orange - Pluggable System Terminal Block ROHS