YF1301500000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
YF1301500000G
JLCPCB Part #
C6043139
Package
Plugin,P=5mm
Description
1 10A 13 300V 5mm Green Through Hole 插件,P=5mm Screw Terminal Blocks ROHS