YO1301500000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
YO1301500000G
JLCPCB Part #
C6043691
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
1 10A 13 3.5mm 300V Green Through Hole 插件,P=3.5mm Screw Terminal Blocks ROHS