YA4521510000G
MFR.Part #
YA4521510000G
JLCPCB Part #
C6337503
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
10A 15 150V 3 3.81mm 45P Green Through Hole 插件,P=3.81mm Screw Terminal Blocks ROHS