VM10A5830000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
VM10A5830000G
Description
-40℃~+115℃ 0.34~2.5 1 10 10P 12~22 1x10P 20A 300V 7.5mm Gray Male Plug Screw - Pluggable System Terminal Block ROHS