VJ0761530000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
VJ0761530000G
JLCPCB Part #
C7111875
Package
Plugin,P=7.62mm
Description
1 20A 300V 7 7.62mm Green Through Hole Plugin,P=7.62mm Screw Terminal Blocks ROHS