VJ0861530000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
VJ0861530000G
JLCPCB Part #
C6920016
Package
Plugin,P=7.62mm
Description
1 20A 300V 7.62mm 8 Green 插件,P=7.62mm Screw Terminal Blocks ROHS