VI1621530000G
MFR.Part #
VI1621530000G
JLCPCB Part #
C6598347
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1 16 16A 16P 300V 5.08mm Green Through Hole Plugin,P=5.08mm Screw Terminal Blocks ROHS