VI1121530000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
VI1121530000G
JLCPCB Part #
C5995699
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1 11 16A 300V 5.08mm Green Through Hole Plugin,P=5.08mm Screw Terminal Blocks ROHS