VC1301510000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
VC1301510000G
JLCPCB Part #
C5821716
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 1 13 13P 1x13P 300V 32A 7.62mm Board Side/Socket - Closed Green Screw Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS