TT0301800000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
TT0301800000G
Description
-40℃~+115℃ 1 10A 16~22 1x3P 3 300V 3P 5mm Gray - Pluggable System Terminal Block ROHS