TP0301800000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
TP0301800000G
JLCPCB Part #
C6333610
Package
Plugin,P=5mm
Description
1 10A 3 300V 5mm Gray Through Hole 插件,P=5mm Screw Terminal Blocks ROHS