TS14A15D0000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
TS14A15D0000G
Description
-40℃~+115℃ 0.2~2.5 1 12~24 14 14P 15A 1x14P 7.5mm 750V Green Male Plug Screw - Pluggable System Terminal Block ROHS