TS12A15D0000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
TS12A15D0000G
JLCPCB Part #
C5987727
Package
P=7.5mm
Description
-40℃~+115℃ 1 12 12P 12~24 15A 1x12P 300V 7.5mm Green Male Plug Screw Screw Connection (M2) P=7.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS