TS13015C0000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
TS13015C0000G
Description
-40℃~+115℃ 1 13 13P 15A 1x13P 300V 7.62mm Green Male Plug Screw - Pluggable System Terminal Block ROHS