TS12A15A0000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
TS12A15A0000G
Description
-40℃~+115℃ 1 12 12P 12~24 15A 1x12P 300V 7.5mm Green Male Plug - Pluggable System Terminal Block ROHS