TS10A15A0000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
TS10A15A0000G
Description
-40℃~+115℃ 1 10 10P 15A 1x10P 300V 7.5mm Green Male Plug Screw - Pluggable System Terminal Block ROHS