TS14A15A0000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
TS14A15A0000G
JLCPCB Part #
C5966899
Package
P=7.5mm
Description
-40℃~+115℃ 1 12~24 14 14P 15A 1x14P 300V 7.5mm Green Male Plug P=7.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS