TJ2451030000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
TJ2451030000G
Description
-40℃~+115℃ 1 1x24P 20A 24 24P 300V 5.08mm Black Male Plug Screw - Pluggable System Terminal Block ROHS