TJ2051030000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
TJ2051030000G
Description
-40℃~+115℃ 1 12~24 1x20P 20 20A 20P 300V 5.08mm Black Male Plug - Pluggable System Terminal Block ROHS