TJ0211030000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
TJ0211030000G
JLCPCB Part #
C6284535
Package
P=3.5mm
Description
-40℃~+115℃ 1 1.5 10A 16~28 1x2P 2 2P 3.5mm 300V Black Male Plug Screw Connection (M2) P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS