TG130160C000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
TG130160C000G
JLCPCB Part #
C7361281
Package
Plugin,P=5mm
Description
1 10A 13 300V 5mm Blue Through Hole 插件,P=5mm Screw Terminal Blocks ROHS