TA1341630000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
TA1341630000G
JLCPCB Part #
C7115590
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1 13 13P 15A 300V 5.08mm Blue Through Hole Plugin,P=5.08mm Screw Terminal Blocks ROHS