TA1441630000G
MFR.Part #
TA1441630000G
JLCPCB Part #
C5793400
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1 14 15A 300V 5.08mm Blue Through Hole Plugin,P=5.08mm Screw Terminal Blocks ROHS