PTC15NV18-102A2020
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
PTC15NV18-102A2020
JLCPCB Part #
C6148992
Description
1 1kΩ 500mW ±100ppm/℃ ±20% Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS