PTC15MV18-104A2020
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
PTC15MV18-104A2020
JLCPCB Part #
C5710696
Description
1 100kΩ 500mW ±100ppm/℃ ±20% Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS