PTC15NV02-103A2020
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
PTC15NV02-103A2020
JLCPCB Part #
C7262449
Package
Plugin
Description
1 10kΩ 500mW ±100ppm/℃ ±20% Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS