38WMAAR10KLF30
Extended
Manufacturer
TT Electronics
MFR.Part #
38WMAAR10KLF30
JLCPCB Part #
C6064492
Package
Plugin
Description
1 10kΩ 150mW ±30% ±500ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS