PTC10LH01-103A1010
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
PTC10LH01-103A1010
JLCPCB Part #
C6365438
Package
Plugin
Description
1 10kΩ 330mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS