PT6KV-473A2020-PM
MFR.Part #
PT6KV-473A2020-PM
JLCPCB Part #
C7328288
Description
1 100mW 47kΩ ±20% ±300ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS