PT6KV-222A2020-PM
MFR.Part #
PT6KV-222A2020-PM
JLCPCB Part #
C5829782
Description
1 100mW 2.2kΩ ±20% ±300ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS