PT6KV-221A2020-PM
MFR.Part #
PT6KV-221A2020-PM
JLCPCB Part #
C6365413
Description
1 100mW 220Ω ±20% ±300ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS