PT6KH-503A2020-PM
MFR.Part #
PT6KH-503A2020-PM
JLCPCB Part #
C6629803
Description
1 100mW 50kΩ ±20% ±300ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS