PT15NV17-103A2020-S
MFR.Part #
PT15NV17-103A2020-S
JLCPCB Part #
C7329136
Description
1 10kΩ 250mW ±20% ±300ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS