PT10MH01-103A2020
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
PT10MH01-103A2020
JLCPCB Part #
C6359363
Package
Plugin
Description
1 10kΩ 150mW ±20% ±300ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS