PT10LH01-101A2020-PM-S
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
PT10LH01-101A2020-PM-S
JLCPCB Part #
C6629615
Package
Plugin
Description
1 100Ω 150mW ±20% ±300ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS