OQ23B1510000G
MFR.Part #
OQ23B1510000G
JLCPCB Part #
C6944402
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 1 150V 1x23P 2.5mm 23 23P 4A Board Side/Socket - Closed Green Through Hole 插件 Pluggable System Terminal Block ROHS