OQ2354500300G
MFR.Part #
OQ2354500300G
JLCPCB Part #
C5839595
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 1 1x23P 20A 23 23P 300V 5.08mm Board Side/Socket - Closed Green Hinged (Snap On) Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS