OQ2354000300G
MFR.Part #
OQ2354000300G
JLCPCB Part #
C6944396
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 1 1x23P 20A 23 23P 300V 5.08mm Black Board Side/Socket - Closed Hinged (Snap On) Through Hole 插件 Pluggable System Terminal Block ROHS