OQ2154500300G
MFR.Part #
OQ2154500300G
JLCPCB Part #
C6350618
Description
-40℃~+115℃ 1 1x21P 20A 21 21P 300V 5.08mm Board Side/Socket - Closed Green Hinged (Snap On) Through Hole 插件 Pluggable System Terminal Block ROHS