OQ2212800300G
MFR.Part #
OQ2212800300G
JLCPCB Part #
C5703093
Description
-40℃~+115℃ 1 10.5A 1x22P 22 22P 3.5mm 300V Board Side/Socket - Closed Gray Hinged (Snap On) Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS