OQ2071000300G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
OQ2071000300G
JLCPCB Part #
C5703060
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 1 1x20P 20 20A 20P 300V 5mm Black Board Side/Socket - Closed Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS