OQ1912010300G
MFR.Part #
OQ1912010300G
JLCPCB Part #
C5703037
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 1 10.5A 19 19P 1x19P 3.5mm 300V Black Board Side/Socket - Closed Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS