OQ1871800300G
MFR.Part #
OQ1871800300G
JLCPCB Part #
C7016355
Description
-40℃~+115℃ 1 18 18P 1x18P 20A 300V 5mm Board Side/Socket - Closed Gray Through Hole 插件 Pluggable System Terminal Block ROHS